Zdjęcie do dowodu osobistego

Fotograf w Ratuszu na Targówku specjalizuje się z racji swojej lokalizacji (Urząd Dzielnicy Miasta St. Warszawa Targówek) przede wszystkim w wykonywaniu zdjęć do dowodów osobistych.

Zdjęcie do dowodu osobistego – wymagania ogólne 2019

Zdjęcie do dowodu osobistego to zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm. Jest to zdjęcie biometryczne na którym widać całą twarz oraz górną linię barków. Całość fotografowanej persony powinna zajmować ok 70-80% całej fotografii. Tło zdjęcia do dowodu powinno być jasne i jednolite, co uzyskujemy dzięki perfekcyjnie ustawionym lampom i śnieżnie białej ścianie. Wszystkie wymogi dotyczące zdjęcia do dowodu mogą Państwo znaleźć tu.

A oto przykładowe zdjęcie do dowodu wykonane przez naszego fotografa na Targówku:

zdjęcie do dowodu osobistego
Zdjęcie do dowodu osobistego – FotoExpress Targówek Urząd Dzielnicy

Zdjęcie do dowodu osobistego – Warszawa Targówek Ratusz

Czas wykonania zdjęcia do dowodu osobistego u Fotografa w Urzędzie Targówek na skrzyżowaniu Kondratowicza i Św. Wincentego wynosi maksymalnie 5 minut. Zatem nie ma potrzeby jeżdżenia do Fotografa w Atrium Targówek, czy szukania zakładów na Wyszogrodzkiej, czy Kuflewskiej. Najlepsze zdjęcia do dowodu w Warszawie zrobicie Państwo bowiem w Ratuszu na prawobrzeżnym Targówku.

W naszym zakładzie Fotograf wykonuje codziennie wiele tego typu zdjęć, wobec czego możecie być Państwo spokojni, że fotografie zrobione dla Was również będą spełniać wszystkie aktualne i obowiązujące w 2019 roku wymogi dotyczące zdjęć do dokumnetów.

Punkt przy Kondratowicza 20 działający od lat w Ratuszu dzielnicy jest jednym z najstarszych zakładów fotograficznych na Targówku i Bródnie, cieszący się Państwa zaufaniem, za co bardzo dziękujemy.

I jeszcze mapka, żeby ułatwić drogę do najlepszego fotografa na Targówku:-)


Zapraszamy serdecznie! 🙂