Zdjecia do dowodu i paszportu online

Jak zrobić zdjęcie do dowodu lub paszportu samemu?

Jeżeli chcieliby Państwo sobie lub np. małemu dziecku, czy niemowlakowi zrobić zdjęcie do dowodu lub paszportu sami, bez potrzeby opuszczania domu to mogą Państwo skorzystać ze specjalnie stworzonej w tym celu strony internetowe: Passport-photo.online lub mobilnej aplikacji do zdjęcia do dowodu

Obydwa narzędzia umożliwiają łatwe i szybkie wykonanie zdjęć do praktycznie każdego dokumentu. Niezależnie od tego jakie zdjęcie jest nam potrzebne wystarczy, że ściągniemy aplikację lub wejdziemy z telefonu komórkowego na Passport-photo.online i zrobimy sobie zdjęcie (najlepiej poprosić drugą osobę). Generator zdjęcia wykona całą pracę, którą na wykonuje fotograf – wykadruje w odpowiedni sposób twarz i wybieli tło. Po chwili zdjęcie spełniające wymogi będzie gotowe do pobrania. Całość zajmie ok 2-3 minut, a cena zdjęcia wynosi jedynie 19 złotych. Jedyne o co muszą Państwo zadbać to odpowiednie, równomierne oświetlenie twarzy (wystarczy światło dzienne).

Gdyby jednak zrobienie zdjęcie do dowodu samemu przerosło Państwa (choć to naprawdę bardzo proste) to zapraszam do naszego zakładu, który mieście się w Urzędzie Dzielnicy Targówek:-)